Този сайт използва бисквитки (Cookies). Ако продължите да използвате сайта приемаме, че сте съгласни с използването на бисквитки. Научете повече за тях и се запознайте с политиката ни за защита на личните Ви данни тук

Навигация English Русский Deutsch Romanian Français

16Юли

Варна - Европейски град на спорта 2019 - ПРОГРАМА

21.01.2019г. - 23.12.2019г.

Варна прие огромното предизвикателство и ще бъде Европейски град на спорта през 2019 г. Това означава доверие, отговорност и признание към нашия град. Тази титла, поверена на морската столица, означава също домакинство на над 200 събития, от които 50 международни.

 

ВАРНА – ЕВРОПЕЙСКИ ГРАД НА СПОРТА 2019г.
СПОРТЕН КАЛЕНДАР 2019 г.

Януари
21-22 януари
Турнир по спортна стрелба "Купа Варна"  
Организатор: Сдружение клуб "Стрелба" Варна
място: СК „Простор"

26 януари
Отворено първенство по по карате киокушин "Ичи Геки Варна"
Организатор: СК "Ичи Геки" Дирекция "Спорт"
място: Юнашки салон

януари
Общински ученически игри - волейбол, баскетбол, хандбал ,футбол, тенис на маса, лека атлетика, шахмат, бадминтон
Организатор:  Дирекция "Спорт", РУО - Варна, ОСУСТ - Варна
място: ОП "Спорт - Варна", училища

30 януари - 2 февруари
Квалификация за Световното първенство по футзал
Организатор: БФС, Дирекция "Спорт
място: ДКС


февруари
            
1- 3 февруари     
Европейска отборна купа по тенис на корт    
организатори: БФТ, ТК"Черно море - Елит", дирекция "Спорт"    
място: зала "Владислав", СК Черно море

27 - 28 февруари
Турнир по спортна стрелба "Не на дрогата"
организатори:СК  "Стрелба" Варна, Дирекция "Спорт"
място: СК "Простор"

28 февруари - 3 март
Регата „Трети март”
организатори: СК"Черно море - Бриз", дирекция "Спорт"
място: варненски залив

февруари
Зимно предизвикателство
организатори: дирекция "Спорт"
място: ОСРК "Младост"

февруари
Участие в ски състезание и лагер
организатори: СК "Атлет", дирекция "Спорт"
място: Юндола

февруари - октомвриУченическа баскетболна лига
организатори: ЖСК "Черно море Одесос", дирекция "Спорт"
място:СК "Локомотив"


март
            
3 март
Щафетна обиколка на Радио Варна - "Трети март"
организатори:"Радио Варна, дирекция "Спорт"
място: Морска градина

9 -10 март
Турнир по спортна стрелба "Млади стрелци"
организатори: ОСК "Млади стрелци", дирекция "Спорт"
място: зала Първа ЕГ

16 март
Турнир по конен спорт "Тодоровден"
организатори: СККС "Варна", дирекция "Спорт"
място: конна база "Виница"

март
Осмомартенски футболен турнир
организатори: ЖФК "Спартак", дирекция "Спорт"
място: зала Владислав

8 - 10 март
23 Международен турнир по ХГ "Руми и Албена"
организатори: Чар-ДКС, дирекция "Спорт"
място: ДКС

21 - 24 март
Международен турнир по волейбол "Студентски спорт"
организатори: Благотворителен фонд Европа, дирекция "Спорт"
място: НСБ "Спортпалас"

30 - 31 март
Светотна танцова квалификация DANCE STAR BULGARIA
организатори:БФСТД, Дирекция "Спорт"
място: ДКС

март
Бързи и сръчни - спортни празници за I, II, III и IV клас
организатор: дирекция "Спорт"
място: зала Първа ЕГ

март
Дамско рали "8-ми март"
организатор: дирекция ""Спорт"

март
Участие в състезание по канадска борба за хора с увреждания
организатори: СК "Вихър", дирекция "Спорт"
    
март - май
Училищни спортни празници в СУЕО "Ал.Пушкин"
организатори: СУЕО "Ал.Пушкин", дирекция "Спорт"
място: СУЕО "Ал.Пушкин"

март - юни
Ученическа "Купа Варна" - волейбол, баскетбол, футбол, тенис на маса, шахмат, тенис на маса, народна топка
организатор: дирекция "Спорт"
място: ОП "Спорт - Варна" и училища


април
            
1-10 април
Лекоатлетически турнир "Варна - Европейски град на спорта"
организатори: СК "Супер спорт", дирекция "Спорт"
място стадион "Локомотив"

4 - 7 април
Международна ветроходна регата „Бриз”
организатори: СК "Черно море - Бриз"", дирекция "Спорт"
място: Варненско езеро

13 - 14 април
Великденски турнир по баскетбол за момичета
организатори: БК"Стар Баскет", дирекция "Спорт"
място: СУ "Елин Пелин"

21 април
Ден на бягането    
организатори: СКЛА "Евър", дирекция "Спорт"
място: СК "Локомотив"

април
"Великден с децата на Варна" - лекоатлетически крос
организатори: Варнеска Митрополия, дирекция "Спорт"
място: Морска градина

април
Бързи и сръчни - спортни празници за I, II, III и IV клас
организатор: дирекция "Спорт"
място: зала "Първа ЕГ"

април
Ученическа "Купа Варна" - волейбол, баскетбол, футбол, тенис на маса, шахмат, тенис на маса, народна топка
организатор: дирекция "Спорт",
място: ОП "Спорт - Варна", училища

април
Международен турнир по волейбол за жени и девойки "Илия Капитанов"
организатори: Асоциация на ветерани спортисти и спортни деятели, дирекция "Спорт"
място: зала Първа ЕГ

април
Международен турнир по баскетбол "Христо Борисов"
организатори: Асоциация на ветерани спортисти и спортни деятели,дирекция "Спорт"
място: зала "Христо Борисов"

април
Международен турнир по футбол за ветерани
организатори: Асоциация на ветерани спортисти и спортни деятели, дирекция "Спорт"

април
XX Варненска студентска универсиада
организатори: дирекция "Спорт", университети
място: университети и ОП "Спорт-Варна"

април
Турнир по волейбол, тенис на маса, баскетбол и мини футбол за Купата на Ректора на ИУ-Варна - "Спортен диалог"
организатори: ИУ-Варна, дирекция "Спорт"
място: ИУ-Варна

април
Откриване на мото сезон 2019
организатори: дирекция "Спорт", Варненски Мото клубове


май

май 2 - 20 май
Регионарлни състезания на младежки противопожарни отряди "Млад огнеборец"    
организатори:"ОД ПБЗН, Дирекция ""Спорт"
място: СК "Локомотив"

7 - 12 май    
Национална студентска универсиада
организатори:АУС "Академик", Дирекция "Спорт", ММС    

12 май    
Международен ден на предизвикателството    
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: Морска градина

12 май
Международен Лекоатлетически маратон "Варна 2019"    
организатори: "Дирекция "Спорт", БАСВ, ММС"    
място: "Трасе - Централана градска част"

17-19 май    
Гребно-ветроходна регата за купата на кмета и Началника на  ВВМУ
организатори: Дирекция "Спорт", ВВМУ - Варна
място: "Варненско езеро, плаж кв. Аспарухово"

25 - 26 май
Интернационален турнир по баскетбол     
организатор: организаториДирекция "Спорт"    

май
Ретро рали "Златни пясъци"
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: к.к. Златни пясъци

май
Международен турнир по тенис на маса за хора с увреждания
организатори: СКХУ"Чероно море - Никея", Дирекция "Спорт"    
място: НСБ Спортпалас

май
Национален турнир по колоездене с тандеми за хора с увреждания    
организатори: СКХУ"Успех", Дирекция "Спорт"

май
Младежка безопасност на движението - турнир по приложно колоездене    
организатори: СБА, Дирекция "Спорт"
място: Морска градина

май
Участие на Световни ученически игри     "
организатор: Дирекция "Спорт"
място: Сърбия

май
Общински работнически игри    
организатори: Дирекция "Спорт"    
място: "ОП "Спорт - Варна" Училища

май
Ученическа "Купа Варна" -волейбол, баскетбол, футбол, тенис на маса, шахмат, тенис на маса, народна топка    
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: СК "Локомотив"

май
20 години Българска Национална асоциация по подводна дейност    
организатори: БНАПД, Дирекция "Спорт"    
място: ПК "Приморски"

май    
Детски турнир по плажен волейбол    
организатори: БМАПС , Дирекция "Спорт"    
място: Плаж Аспарухово

май    
Детски турнир по плажен футбол    
организатори: БМАПС , Дирекция "Спорт"    
място: Плаж Аспарухово

май    
Международен  турнир по плажен футбол    
организатори: БМАПС ,Дирекция "Спорт"    
място: Плаж Аспарухово

май
Футболен турнир за деца от детските градини
организатори: ДФК "Делфините",   Дирекция "Спорт"    
място: ОСРК "Младост"

май    
Традиционен турнир по футбол за ученици "Купа Варненчик"    
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: ОСРК "Младост"

май    
Тенис турнир "Анестезия Оупън"и купа на Ректора на МУ    
организатори: Медицински университет Дирекция "Спорт"    
място: Тенис кортове Чайка

май    
50 юбилейно Рали "България"     
организатори: БАА, Община Варна    
място: Трасе - Град Варна

май    
Турнир по волейбол "VARNA MASTER VOLEY"    
организатор: Дирекция "Спорт"    


юни

1 юни    
Спортен празник  "Първи юни"    
организатори: Детски градини, Дирекция "Спорт"    
място: Детски градини и училища

1 юни    
Международен турнир по джудо "Купа Варна 2019"    
организатори: "СК "Десант", БФД Дирекция "Спорт"    
място: Спортна зала "Владислав"

1 юни    
Купа "Варна-Морска звезда" Акробатичен рокендрол    
организатори: "СК "Стар денс", Дирекция "Спорт"    
място: Зала "Първа ЕГ"

1- 2 юни    
Международен турнир по плуване "Славянски залив"    
организатори: КПС "Черно море", Дирекция "Спорт"    
място: СК "Приморски"

1 2 юни    
Турнир по кросфит "VARNA THROWDOWN 2019"
организатори: КВТ"Черна море", Дирекция "Спорт"    
място: Морска градина

5 - 17 юни    
Детски шахматен турнир "Надеждите на света"    
организатори: ШК"Веселин Топалов", Дирекция "Спорт"    
място: НСБ Спортпалас

7 - 9 юни     
Международен плувен турнир "BLACK SEA CUP"    
организатори: ПСК"Черно море", Дирекция "Спорт"    
място: ПК "Приморски"

8 юни    
Турнир по карате - Млада надежда    
организатори: СК "Ичи Геки", Дирекция "Спорт"    
място: Зала "Христо Борисов"

13 - 16 юни
Турнир" BLACK SEA FITNESS CAMP"    
организатори: ФК"Преторианец", Дирекция "Спорт"    
място: НСБ "Спорт палас"

14 - 16 юни    
Волейболна лига на нациите    
организатори: "БФ Волейбол, Дирекция "Спорт"    
място: ДКС

20 юни - 20 юли    
10 Юбилейно издание на спортна кампания "Ваканция без грижи"    
организатори: Национално сдружение на сираците, Дирекция "Спорт"    

22- 23 юни
57-та Купа по ориентиране "Варненско лято 2018"    
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: район около Варна

23 юни    
Международен ден на олимпизма    "
организатори: Олимпийски клуб - Варна , Дирекция "Спорт", СУ "Г. Бенковски"    
място: Морска градина

23 юни    
Открит турнир по спортни танци "Купа Варна 2019"    
организатори; "СК "Кристал", Дирекция "Спорт"
място: ДКС

29-30 юни    
Класик рали "Нептун"    
организатори: "АМР клуб Варна, Нептун мотор спорт, АСК "СБА Варна", Дирекция "Спорт"    
място: район около Варна

юни    
Международен и национален турнир по художествена гимнастика "Морски звезди" и приз Меглена Михайлова     
организатори: "КХГ "Грация", Дирекция "Спорт"
място: НСБ "Спортпалас"

юни    
Ученическа "Купа Варна" -волейбол, баскетбол, футбол, тенис на маса, шахмат, тенис на маса, народна топка    
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: Общински спортни бази

юни    
Общински ученически турнир по плуване
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: ПК "Приморски"

юни    
Регата Варна - Ченъл Къп    
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: Варненски залив

юни    
Международен турнир по ветроходство    
организатори: СК "Черно море - Бриз", Дирекция "Спорт"    
място: Варненски залив

юни
Турнир по волейбол за момчета    "
Дирекция ""Спорт"""    СК"Черно море"

 юни    
Национален параолимпийски турнир "Варна 2019"    
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: НСБ "Спорт палас" и СУУНЗ "Проф. Д-р И.Шишманов

юни
52 състезание по спортно ориентиране за купа "Академик"    
организатори: СК "Академик" , Дирекция "Спорт"    
място: район около Варна

юни    
Открит турнир по плажен волейбол    
организатори: БАПС, Дирекция "Спорт"    
място: Южен плаж

юни    
Участие в зонално първенство на СК "Здраве"
организатори: "Асоциация на ветерани спортисти и спортни деятели, Дирекция ""Спорт"    
място: България - по календар

юни    
Участие в зонално първенство на СК "Калина"    
организатори: "Асоциация на ветерани спортисти и спортни деятели, Дирекция "Спорт"    
място: България - по календар


юли

4 - 7 юли    
Международен турнир за "Приза на Н.В. Царица Маргарита Българска"    
организатори: Сдужение "Просветление", Дирекция "Спорт"
място: ДКС

12 -14 юли
Международен турнир по синхронно плуване    
организатори: БФПС, Дирекция "Спорт"    
място: ПК "Приморски"

20 юли - 20 август
Стар Баскет Камп 2019    
организатори: БК"Стар Баскет", Дирекция "Спорт"    
място: НСБ"Спортпалас"

юли    
Европейско първенство по хадбал за девойки    
организатори: БФХ, Дирекция "Спорт"    
място: ДКС

29 юли - 4 август
Участие в Международни младежки спортни игри в Алборг - Дания    
организатори: Дирекция "Спорт"    
място: Дания


август

2 -4 август
Tурнир по тенис ПРО - АМ за купата на Кмета на Община Варна
организатори: ТК "Черно море - Елит", Дирекция "Спорт"    
място: Тенис кортове "Черно море - Елит"

3 август
Плуване 1000 х 1000
организатори: ПСК"Черно море", Дирекция "Спорт"    
място: Втора буна, Варненски залив

4 август
Плувен маратон "Галата - Варна"
организатори: ПСК "Черно море", Дирекция "Спорт"    
масто: Варненски залив

10-15 август
Пети Международен шахматен фестивал за Купата на Община Варна    
организатори: ШК "Варна", Дирекция "Спорт"    
място: НЧ "Варненски будители"

13-15 август    
Международен турнир по тенис на маса    
организатори: СКТМ "Комфорт", Дирекция "Спорт"    
място: ДКС

12-18 август    
43-ви Международен бридж фестивал     
организатори: БК "Бриз", Дирекция "Спорт"    
място: хотел " Черно море"

15 август    
Бягане по случай денят на Варна    
организатор: Дирекция "Спорт"
място: Морска градина

15 - 18 август    
Регата "Кор Кароли"    
организатори: Фондация "Кор Кароли", Дирекция "Спорт"    
място: Варненски залив

16-19 август
Волейболен турнир за купата на Кмета и празника на Варна
организатори: ВК "Варна -ДКС", Дирекция "Спорт"    
място: НСБ Спорт палас

16 - 18 август
Турнир по водна топка "Станчо Велков"    
организатори: КПС Варна, Дирекция "Спорт"    
място: ПК "Приморски"

22-26 август
Международна регата „Порт Варна 2019” - клас Лазер и Оптимист    
организатори: ЯК "Кап. Г. Георгиев", Дирекция "Спорт"    
място: Варненски залив

23 - 25  август    
Състезание по шах за хора с увредено зрение    
организатори: СК "Успех", Дирекция "Спорт"    
място: СУУНЗ "Проф.Д-р И.Шишманов

24 -25 август
Втори национален авиомоделен събор    
организатори: Спортен авиомоделклуб, Дирекция "Спорт"    
място: с.Доброглед - Варненско

27 август - 2 септември
43-ри  детски турнир по шахмат "Морско конче"    
организатори: ШК "Г.Даскалов", Дирекция "Спорт"
място: НСБ Спорт палас

август    
Регата „Порт Варна 2019” - клас ORC, IRC /килови яхти/    
организатори: Яхт Клуб "Кап.Георги Георгиев", Дирекция "Спорт"    
място: Варненски залив

август    
Национален турнир "Млад спасител"    
организатори: БЧК, Дирекция "Спорт"    
място:Варненски плаж

август    
Състезание по спортен риболов за хора с увредено зрение
организатори: СК"Успех", Дирекция "Спорт"    
място: яз.Комарево

август
         
организатори: БМАПС, Дирекция "Спорт"    
място: Варненски плаж

август
Турнир по плажна борба    
организатори: БМАПС, Дирекция "Спорт"    
място: Варненски плаж

август    
Турнир по плажен  футбол    
организатори: БМАПС, Дирекция "Спорт"    
място: Варненски плаж

август
Бийч фитнес
организатори: БМАПС, Дирекция "Спорт"    
място: Варненски плаж

август
Турнир по плажен волейбол Купа Варна
организатори: БМАПС, Дирекция "Спорт"    
място: Варненски залив

август
Турнир по сепаг такроу /джит бол/    
организатори: БМАПС, Дирекция "Спорт"    
място: Варненски плаж

август
Спартакиада по морски спортове на ВМС
организатори: ВМС, Дирекция "Спорт"     
място: Варненски залив

август
Международен турнир по тенис на маса-Варна    
организатори: АВСД, Дирекция "Спорт"    

август
Турнир по спортна табла, боулинг, стелба с лък
организатори: СК "Вихър", Дирекция "Спорт    


септември

1-15 септември
Международен турнир по тенис на корт  от календара на ITF и БФТ
организатори:ТК "Супер спорт", Дирекция "Спорт"
място: Тенис кортове "Супер спорт"

7 - 8 септември
Отворен двойков турнир по тенис на маса    
организатори: СКТМ"Варна"2015, Дирекция "Спорт"    
място: НСБ"Спорт палас"

24-26 септември    
Международен турнир по баскетбол в инвалидни колички
организатори: СКХУ "Никея", Дирекция "Спорт"
място: зала "Христо Борисов"

30 септември - 13 октомври
Черноморски младежки игри
организатори: ССК "Черно море", Дирекция "Спорт"    
място: Спортни зали Варна

септември
Международен турнир по спортна гимнастика
организатори: БФСГ, Дирекция "Спорт"    
място: ДКС

септември
Европейска седмица на спорта
организатор: Дирекция "Спорт"
    
септември
Международен турнир по фехтовка Купа Варна 2019    
организатор: Дирекция "Спорт"    

септември
Национален турнир по стрелба с лък за хора с увредено зрение    
организатори: СК "Вихър", Дирекция "Спрот"    
място: Спортна зала "Успех"

септември
Турнир по тенис на корт за деца    
организатори: ТК"Супер Спорт - Варна", Дирекция "Спорт"     
място: Тенис кортове

септември
Международен фестивал на морските спортове    
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: Пристанище Варна, Варненски залив

септември
Международен турнир по пожароприложен спорт купа "Одесос"
организатори: ОД ПБЗН, Дирекция "Спорт"
място: СК Локомотив

септември
Футболен турнир "Илия Кирчев"
организатори: Дирекция ""Спорт", ЗС БФС, ФК "Спартак 1918"    
място: СК Локомотив

септември
Зелен маратон - горско бягане и планинско колоездене    
организатори: Сдружение "Устрем", Дирекция "Спорт"    

септември
Финален турнир по плажен футбол    
организатори: БМАПС, Дирекция "Спорт"    
място: Плаж Аспарухово

септември
Международен турнир по баскетбол за ветерани    
организатори: Асоциация на ветерани спортисти и спортни деятели, Дирекция "Спорт"

септември
Международен турнир по волейбол за ветерани
организатори: Асоциация на ветерани спортисти и спортни деятели, Дирекция "Спорт"
    
септември    
Международен турнир по ръгби за ветерани    
организатори: Асоциация на ветерани спортисти и спортни деятели, Дирекция "Спорт"    

септември    
Балканиада по лека атлетика    
организатори: Асоциация на ветерани спортисти и спортни деятели, Дирекция "Спорт"    

септември    
Национален турнир по лека атлетика "Веселин Тончев"
организатори: Асоциация на ветерани спортисти и спортни деятели, Дирекция "Спорт"
място: СК Локомотив

септември    
Участие в ДП по плуване за ветерани    
организатори: Асоциация на ветерани спортисти и спортни деятели, Дирекция "Спорт"    

септември    
Участие в ДП по футбол на ветераните на ПФК"Черно море"    
организатори: Асоциация на ветерани спортисти и спортни деятели, Дирекция "Спорт"    
място: България - по календар на БФС

септември    
Участие в ДП по футбол на ветераните на ФК"Спартак 1918"    
организатори: Асоциация на ветерани спортисти и спортни деятели, Дирекция "Спорт"    
място: България - по календар на БФС

септември    
Национално състезание по подводно плуване    
организатори: БНАПД, Дирекция "Спорт"    
място: ПК "Приморски"


октомври

5 октомври
Лекоатлетически крос  "Варна"    
организатори: СК"Черно море - Атлетик", Дирекция "Спорт"    
място: Морска градина

1- 15 октомври    
Лекоатлетически пробег"Св.Св.Константин и Елена"    
организатори: Св.св.Константин и Елена АД, Дирекция "Спорт"    
място: К.к. Св.Св. Константин и Елена

6 октомври    
Регата "Черно море"- кану каяк    
организатори: СК"Черно море - Бриз - кану каяк", Дирекция "Спорт"    
място: Варненски залив

октомври    
Традиционен турнир по хандбал мемориал "Евгени Китанчев"    
организатори: ХК "Спартак", Дирекция "Спорт"
място: Зала Първа ЕГ

октомври    
Кръг от Българският дрифт шампионат    
организатори: БФАС, Дирекция "Спорт"    
место: Картинг писта Варна

октомври    
Турнир по кикбокс "Купа Варна"    
организатор: Дирекция "Спорт"    

октомври    
Общински ученически игри - волейбол, баскетбол, хандбал ,футбол, тенис на маса, лека атлетика, шахмат, бадминтон    
организатори: Дирекция "Спорт", РУО - Варна, ОСУСТ - Варна    
място: Общински спортни бази

октомври    
Футболен турнир "Христо Тошков"    
организатори: Дирекция "Спорт" , ЗС на БФС Варна, ЖФК Варна    
място: Зала "Владислав"

октомври
Световен ден на ходенето    
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: Аладжа манастир

октомври    
Регата "Есенни ветрила"    
организатори: Дирекция "Спорт", СК Черно море Бриз    
място: Варненски залив

октомври    
Бързи и сръчни - спортни празници за I, II, III и IV клас    
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: Зала Първа ЕГ

октомври
Участие в ДП на СК "Здравец"    
организатори: Асоциация на ветерани спортисти и спортни деятели, Дирекция "Спорт"    

октомври
Участие в ДП на СК "Калина"    
организатори: Асоциация на ветерани спортисти и спортни деятели, Дирекция "Спорт"    

октомври
Участие в международен турнир по футбол за ветерани     
организатори: Асоциация на ветерани спортисти и спортни деятели, Дирекция "Спорт"    


ноемрви

8 - 10 ноември    
Спортно -технически семинар    
организатори: СК "Окинава Годжо Ру",   Дирекция "Спорт"    
място: Юнашки салон

21 ноември
Спортен празник "Ден на христианското семейство"     
организатори: Варненска и Великопрескавска Митрополия, Дирекция "Спорт"    
място: ОП "Спорт - Варна Училища"

ноември    
Общински ученически игри - волейбол, баскетбол, хандбал ,футбол, тенис на маса, лека атлетика, шахмат, бадминтон    
организатори: Дирекция "Спорт", РУО - Варна, ОСУСТ - Варна    
място: Общински спортни бази

ноември    
"Купа 8-ми декември"    
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: Университети и ОП "Спорт-Варна"

ноември
Волейболен турнир за момичета "Купа Варна"    
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: Първа ЕГ

ноември    
Бързи и сръчни - спортни празници за I, II, III и IV клас    
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: Първа ЕГ


декември

1 -10 декември
Детски коледен лекоатлетически турнир     
организатори: СК"Супер спорт", Дирекция "Спорт"    
място: СК"Локомотив"

1-20 декември    
Турнир по вдигане на тежести "Купа Варна"    
организатори: СК "Титан", Дирекция "Спорт"    
място: СУ "Г. Бенковски"

7 декември    
Купа "Коледна Звезда" - акробатичен рокендрол    
организатори: СК "Стар денс", Дирекция "Спорт"
място: Зала "Юнашки салон"

23 декември
Коледно карнавално бягане    
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: Морска градина

декември    
Общински ученически игри - волейбол, баскетбол, хандбал ,футбол, тенис на маса, лека атлетика, шахмат, бадминтон    
организатори: Дирекция "Спорт", РУО - Варна, ОСУСТ - Варна    
място: ОП "Спорт - Варна" Училища

декември
Бързи и сръчни - спортни празници за I, II, III и IV клас    
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: Първа ЕГ

декември
Детски турнир по худ.гимнастика "Коледни звездички"    
организатори: СКХГ "Силвия", Дирекция "Спорт"
място: СК "Простор"

декември
Детски коледен турнир по баскетбол за момичета    
организатори: ЖБК"Черно море - Одесос", Дирекция "Спорт"    
място: СК"Локомотив"

декември    
Волейболен коледен турнир за девойки    
организатори: ВК"Варна -ДКС", Дирекция "Спорт"
място: Първа ЕГ

декември    
Детски коледен турнир по мини футбол    
организатор: Дирекция "Спорт"
място: Спортна зала "Владислав"

декември
Детски коледен турнир по джудо    
организатори: СК"Десант", Дирекция "Спорт"    
място: Юнашки салон

декември    
Ученически турнир по ръгби 5 за 10-12 години     
организатори: РК"Варна", Дирекция "Спорт"    
място: СУ "Елин Пелин"

декември    
Коледен канго джъмпс фесивал    
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: СУ "Елин Пелин"

декември
Коледен тенис турнир "Елит"    
организатори: ТК"Черно море Елит", Дирекция "Спорт"    
място: Тенис кортове "Черно море - Елит"

декември    
Ледено шоу
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: ОСРК "Младост"

декември    
Спортист на годината    
организатор: Дирекция "Спорт"    
място: Юнашки салон

декември    
Новогодишен атракцион - ледена пързалка    
организатор: Дирекция "Спорт"

 

За допълнителна информация:
Дирекция "Спорт", Община Варна
052/820 806
e-mail: SportVarna@abv.bg
www.SportVarna.com

Документи
Спортен календар 2019 Изтегли
Други предстоящи
Балкан фолк фест 2019
16.06.2019-21.08.2019

Балкан фолк фест 2019

забележителноститена Варна

Побити камъни

Побити камъни

Природният феномен “Побити камъни”, разположен на север и юг от Белославското езеро, представлява разкрития на еоценски пясъци, сред които са...
Прочети повече Виж всички
Добави обект
  • Къде да отседна
  • Нещо за хапване
  • Пазаруване